V říjnu za teplem, Tunisko, letecky, 4* hotel, u pláže, all inclusive, 24. 10. - 31. 10.

ostrov Djerba

REALIZOVÁNO

ostrov Djerba

Midoun - hotel Iberostar Mehari Djerba ****

Slevy pro děti do 15 let!

Poloha

V rozlehlé palmové zahradě přímo u dlouhé písečné pláže. Městečko Midoun cca 6 km, hlavní město ostrova Houmt Souk cca 18 km.

Vybavení

300 pokojů v několika budovách v zahradě (2 patra), vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, lobby bar, obchůdky se suvenýry, kadeřnictví, konferenční místnost, bankomat, krytý bazén. V zahradě bazén, terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma, osušky oproti kauci, bar u bazénu. Oddělené brouzdaliště, miniklub (4–12 let), dětské hřiště. Dětská postýlka zdarma (na vyžádání). Pravidelné denní i večerní animační a zábavné programy. Zdarma: tenis (nutná rezervace), fitness, plážový volejbal, stolní tenis, pétanque, minigolf, šipky a sportovní aktivity v rámci animačních programů. Za poplatek: vodní sporty na pláži, biliár, golf (cca 2 km), hammam, masáže. Zdarma: WiFi v lobby.
Za poplatek: internetový koutek.

Ubytování

Dvoulůžkový pokoj: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace (červen–září), TV/sat., telefon, minilednička za poplatek, trezor za poplatek, balkon nebo terasa. Za příplatek: Dvoulůžkový pokoj s výhledem do zahrady: stejné vybavení, jen je prostornější, výhled do zahrady. Dvoulůžkový pokoj s výhledem na bazén: stejné vybavení, jen je prostornější, výhled na bazén. Dvoulůžkvý pokoj s výhledem na moře: stejné vybavení, jen je prostornější, výhled na moře.Dvoulůžkový pokoj se spojovacími dveřmi : stejné vybavení,  2 propojené pokoje. Rodinný pokoj: stejné vybavení, prostornější.

Stravování

All Inclusive. Snídaně, pozdní snídaně, oběd a večeře formou bufetu. Odpolední snack, káva, čaj a zákusky. Vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (10.00–24.00 hod.). Bar na pláži (v hlavní sezoně, pouze nealkoholické nápoje). 1× za pobyt večeře v à la carte restauraci (nutná rezervace)

Pláž

Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře u hotelu, oddělená pouze pásem přírodních písečných dun. Lehátka a slunečníky zdarma. Bar na pláži (v hlavní sezoně).

Cena zahrnuje

Leteckou dopravu včetně tax a zavazadel, transfery z a na letiště, ubytování, stravu, služby delegáta.

Internetová adresa hotelu

https://www.iberostar.com/en/hotels/djerba/iberostar-mehari-djerba/?utm_source=google&utm_medium=organic&utm_campaign=NA_IBSVOLEMEA_MYBUSINESS_ORGANIC_ORG_WW_EN_NA&utm_term=MEH

CKPořadatelem zájezdu je CK Fischer

mám zájem o podobný zájezd

Výhodná cena

ostrov Djerba

Tunisko, letecky, 4* hotel, u pláže, all inclusive, 17. 10. - 24. 10.

REALIZOVÁNO

Hotely přímo u pláže

Tunisko

Tunisko, letecky, 4* hotel, u pláže, all inclusive, 19. 09. - 26. 09.

REALIZOVÁNO

Výhodná nabídka

Djerba

Tunisko, Sangho, 11. - 18.9., Odyssee Resort Zarzis ****, all inclusive

REALIZOVÁNO

Afrika na dosah

Květen na ostrově Djerba

Tunisko, Zarzis, hotel Zephir & Spa 4*, all inclusive

REALIZOVÁNO

Výhodná cena

Djerba v červnu

Tunisko, Djerba, hotel Holiday Beach Djerba ****, all inclusive

REALIZOVÁNO

Nejoblíbenější

HOTEL ZITA BEACH RESORT ****

Tunisko, Djerba - Zarzis, all inclusive

REALIZOVÁNO