Okouzlující Thajsko, Thajsko, Natai Beach Resort & Spa 5*, snídaně, 09. 02. - 21. 02. 2020

Thajsko

REALIZOVÁNO

Thajsko

Khao Lak - Kok Kloi - Natai Beach Resort & Spa *****

Poloha

Hotel v tradičním thajském stylu je umístěn v tropické zahradě cca 5 km od centra střediska Kok Kloi a cca 35 km od letiště Phuket.

Vybavení

Vstupní hala, recepce, směnárna, 2 restaurace, bary, bar u bazénu, obchod se suvenýry, WiFi zdarma; za poplatek prádelna, půjčovna aut a kol. Velký bazén s brouzdalištěm pro děti; lehátka, slunečníky a osušky zdarma. Fitness centrum, vodní pólo, plážový volejbal, aerobic, jóga, miniclub (8-12 let), dětské hřiště, animační programy pro děti i dospělé; Spa centrum - masáže, aromaterapie, hydroterapie, kosmetické procedury.

Ubytování

Dvoulůžkové deluxe pokoje s možností až 2 přistýlek pro děti mají vlastní příslušenství (koupelna, vysoušeč vlasů, župan, WC), klimatizaci, SAT/TV, přehrávač DVD, varnou konvici, trezor a balkon s výhledem do zahrady; za poplatek minibar.

Stravování

V ceně snídaně formou bufetu. Možnost dokoupení fakultativních večeří nebo all inclusive, které zahrnuje plnou penzi formou bufetu, alkoholické i nealkoholické nápoje místní výroby v časech a místech určených hotelem.

Pláž

Písčitá pláž Natai s pozvolným vstupem do vody se nachází před hotelovou zahradou, cca 60 m od hotelové budovy, lehátka a slunečníky zdarma.

Internetová adresa hotelu

https://www.natairesort.com/gallery.html

CKPořadatelem zájezdu je CK Čedok

mám zájem o podobný zájezd