Jaro na květinovém ostrově, Portugalsko, letecky, 4* hotel, polopenze, 14.5. - 21.5.2021

Madeira

REALIZOVÁNO

Madeira

Canico do Baixo - hotel Royal Orchid/Rocamar  ****

Slevy pro děti do 13 let.

Poloha

Oblíbený hotelový komplex několika budov (Royal Orchid, Rocamar, Cais da Oliveira) je situován na útesech nad hladinou oceánu cca 2,5 km od centra střediska Canico do Baixo, cca 11 km od Funchalu (hotelový minibus) a cca 9 km od letiště; nejbližší minimarket cca 300 m od hotelu. Vzhledem k členitému terénu nedoporučujeme osobám s omezenou schopností pohybu.

Vybavení

Vstupní hala, recepce, výtah, 2 restaurace, bar, snack bar, TV místnost, konferenční sál, WiFi v prostorách recepce a v lobby; za poplatek internetový koutek. Terasa na slunění, bazén, dětské brouzdaliště, sezonně otevřený přírodní bazén s mořskou vodou; lehátka, slunečníky a osušky u bazénu zdarma. Krytý vyhřívaný bazén, vířivka, sauna, parní lázeň, posilovna; za poplatek solárium, masáže, potápěčské centrum, v blízkosti hotelu golfové hřiště.

Ubytování

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), SAT/TV, klimatizací, telefonem, některé pokoje mají balkon; za poplatek minibar, trezor. Na vyžádání a za příplatek pokoje s výhledem na oceán.

Ubytování je zajištěno v rámci hotelového komplexu v hotelu Royal Orchid nebo v hotelu Rocamar bez možnosti výběru.

Stravování

Polopenze bufetovým způsobem, možnost dokoupení all inclusive, které zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, občerstvení během dne, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby v časech a místech určených hotelem.

Pláž

Z terasy pod hotelem, kam je přístup výtahem nebo po schodech, je přímý vstup do moře po žebříku; na terase jsou k dispozici lehátka. Veřejná kamenitá pláž Reis Magos se nachází cca 800 m od hotelu.

Cena za osobu zahrnuje

Leteckou dopravu včetně tax a zavazadel, transfery v cílové destinaci, ubytování na 7 nocí, polopenzi, služby delegáta

Internetová adresa hotelu

http://www.hotelroyalorchid.com/

http://www.hotelrocamar.com/

Poznámka

Vzhledem k aktuální situaci mohou být některé služby z hygienických důvodů omezené či nedostupné.

Každý návštěvník Madeiry musí podstoupit test na onemocnění COVID-19, a to buď nejdéle 72 hodin před příletem na ostrov, nebo až po příletu. Všichni cestující musí navíc po příletu podstoupit měření teploty bez ohledu na to, zda mají negativní test na COVID-19, nebo ne.

V případě, že se necháte testovat až na letišti na Madeiře, jste povinni tak učinit do 1 hodiny po příletu. Test je zdarma. Po podstoupení testu můžete pokračovat na hotel, kde musíte vyčkat na oznámení výsledku testu (do 12 hodin) v karanténě na svém pokoji.

V případě pozitivního výsledku testování budete vy i osoby, se kterými jste byli v přímém kontaktu, nuceni podstoupit ve státem určeném hotelu karanténu na náklady madeirské vlády až do okamžiku, kdy bude výsledek negativní (po 7 dnech se testuje znovu).

CKPořadatelem zájezdu je CK Čedok

mám zájem o podobný zájezd

Dostupná exotika

ostrov Madeira

Portugalsko, Ponta Delgada, letecky, 4* hotel, polopenze, 1. - 8.10.

REALIZOVÁNO

Příroda, poznávání, exotika

Madeira

Portugalsko, letecky, 3* hotel, u pláže, polopenze, 23. 10. - 30. 10.

REALIZOVÁNO

Exotika, luxus, poznávání

ostrov Madeira

Portugalsko, letecky, 5* hotel, 150 m od pláže, all inclusive, 26. 09. - 03. 10.

REALIZOVÁNO

Dovolená jinak

Za kouzlem Madeiry

Portugalsko, Madeira, hotel Royal Orchid 4*, polopenze

REALIZOVÁNO

Zažijte něco jiného

Kouzelná Madeira

Portugalsko, Madeira, hotel Orca Praia ***, polopenze

REALIZOVÁNO