Dovolená v zimě, Kapverdské ostrovy, Boa Vista, 4* hotel, all inclusive

V zimě za sluncem

REALIZOVÁNO

V zimě za sluncem

Praia de Chaves - hotel ROYAL HORIZONS BOAVISTA ****

Poloha

Příjemný hotel, vystavěný v italském stylu, leží přímo u krásné a široké písčité pláže Praia de Chaves a svým klientům zaručuje bezstarostnou a klidnou dovolenou plnou odpočinku a relaxace. Hotel nabízí ubytování v několika zděných nízkých budovách, které obklopuje krásná udržovaná zahrada a několik bazénů. Tento hotel (s původním názvem Royal Decameron) je mezi klienty velice oblíbený a vyhledávaný hlavně díky svým perfektním službám, ideální poloze hotelu a vynikající gastronomii. Oficiální kategorie hotelu je 4*, ale dle našeho názoru a díky řadě pozitivních ohlasů hotel a jeho služby odpovídají kategorii 4*plus. Hotel má i unikátní klidovou zónu (u pláže i bazénu), kde neprobíhají animace a nehraje hlasitá hudba.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, restaurace s obsluhou, snack bar, disko bar, bar u bazénu, bar na pláži, Wi-Fi na recepci (za poplatek), 2 bazény (1 s vířivkou, lehátka a osušky zdarma), ošetřovna. Zdarma: animační programy, noční programy, 2 tenisové kurty, sportovní hřiště, fitness, disko, dětský klub.

Ubytování

Standardní pokoj - klimatizace, telefon, TV, vlastní sociální zařízení (koupelna, WC), trezor (za poplatek), malá chladnička, balkon nebo terasa. Ubytování za příplatek - suite – navíc obývací pokoj s ledničkou, kuchyňkou a balkonem/terasou.

Stravování

All Inclusive: 10.00–24.00, zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, během dne lehké občerstvení, neomezené množství rozlévaných nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby. Lze čerpat v místech a časech určených hotelem.

Pláž

Přímo u hotelu, písčitá, lehátka a slunečníky zdarma.

Upozornění

Cena nezahrnuje vízum 1 200 Kč/ osoba.

CKPořadatelem zájezdu je CK Eximtours

mám zájem o podobný zájezd

Duben v Africe

Kapverdské ostrovy

Kapverdské ostrovy, Boa Vista, Royal Horizons Boavista 4*, all inclusive

REALIZOVÁNO

Dostupná exotika

Kapverdské ostrovy

Kapverdské ostrovy, ostrov Sal, Melia Dunas Resort & Spa 5*, all inclusive

REALIZOVÁNO

Listopad na Kapverdách

Kapverdské ostrovy

Kapverdské ostrovy, Sal, Melia Dunas Resort & Spa *****, all inclusive

REALIZOVÁNO

Zlatá střední cesta

HOTEL OA BELORIZONTE ****

Kapverdské ostrovy, Sal, all inclusive

REALIZOVÁNO