Duben v Africe, Kapverdské ostrovy, Boa Vista, Royal Horizons Boavista 4*, all inclusive

Kapverdské ostrovy

REALIZOVÁNO

Kapverdské ostrovy

Boa Vista - Royal Horizons Boavista ****

Poloha

Praia de Chaves. Příjemný hotel, vystavěný v italském stylu, leží přímo u krásné a široké písčité pláže Praia de Chaves a svým klientům zaručuje bezstarostnou a klidnou dovolenou plnou odpočinku a relaxace. Hotel nabízí ubytování v několika zděných nízkých budovách, které obklopuje krásná udržovaná zahrada a několik bazénů. Tento hotel (s původním názvem Royal Decameron) je mezi klienty velice oblíbený a vyhledávaný hlavně díky svým perfektním službám, ideální poloze a vynikající gastronomii. Hotel má i unikátní klidovou zónu (u pláže i bazénu), kde neprobíhají animace a nehraje hlasitá hudba.Vzdálenost od letiště: 3 km. Vzdálenost od centra: Sal Rei 10 km

Vybavení

vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, restaurace s obsluhou, snack bar, disko bar, bar u bazénu, bar na pláži, Wi-Fi ZDARMA na recepci a v lobby baru, 2 bazény (jeden s jacuzzi, jeden v zimě přihřívaný, lehátka a osušky zdarma), ošetřovna. Animační programy, noční programy, 2 tenisové kurty, sportovní hřiště, fitness, disko, dětský klub. Za poplatek: SPA centrum.

Ubytování

Standardní pokoj - klimatizace telefon TV vlastní sociální zařízení (koupelna, WC) trezor (za poplatek) malá chladnička balkon nebo terasa. Ubytování za příplatek - suite s výhledem na moře – dveřmi oddělená ložnice a obytná část, kde jsou další dvě lůžka (pevná nebo ve formě pohovky)

Stravování

All Inclusive: 10.00–24.00, zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, během dne lehké občerstvení, neomezené množství rozlévaných nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby. Lze čerpat v místech a časech určených hotelem.

Pláž

přímo u hotelu, písčitá, lehátka a slunečníky zdarma.

Internetová adresa hotelu

http://newhorizonshotels.com/boa-vista/

Cena neobsahuje pobytovou taxu ve výši 1 300 Kč

CKPořadatelem zájezdu je CK Eximtours

mám zájem o podobný zájezd

Dostupná exotika

Kapverdské ostrovy

Kapverdské ostrovy, ostrov Sal, Melia Dunas Resort & Spa 5*, all inclusive

REALIZOVÁNO

Listopad na Kapverdách

Kapverdské ostrovy

Kapverdské ostrovy, Sal, Melia Dunas Resort & Spa *****, all inclusive

REALIZOVÁNO

Dovolená v zimě

V zimě za sluncem

Kapverdské ostrovy, Boa Vista, 4* hotel, all inclusive

REALIZOVÁNO

Zlatá střední cesta

HOTEL OA BELORIZONTE ****

Kapverdské ostrovy, Sal, all inclusive

REALIZOVÁNO