Hotely pouze pro dospělé, Dominikánská republika, Jih, letecky, 5* hotel, all inclusive, 8.5. - 15.5.2021

Dominikánská republika

cena 40 610,- Kč

Mám zájem o tento zájezd

08. 05. - 15. 05.2021

Dominikánská republika

Bayahibe/La Romana  - hotel Catalonia Royal La Romana *****

Hotel pouze pro dospělé osoby.

Poloha

Nově otevřený hotel ležící v karibské části ostrova – Bayahibe. Klienti mohou využívat služeb sesterského hotelu Catalonia Grand Dominicus, který leží v jeho bezprostřední blízkosti.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, 5 restaurací, 4 bary, snack bar u bazénu, 2 bazény (jeden s vířivkou), terasa na slunění s houpacími sítěmi, internetový koutek, pokojový servis, prádelna za poplatek, lékárna, konferenční místnost, obchody, půjčovna aut. V části Gran Dominicus dále 6 restaurací (1 pouze pro členy Privileged Clubu), palačinkárna, 4 bary. Zdarma: viz program all inclusive. Za poplatek: 9- a 18jamkové golfové hřiště (cca 50 minut od Bayahibe), potápěčské centrum. Divadlo (v části Grand Dominicus), tematické večerní programy na pláži a u bazénu (v závislosti na počasí). Za poplatek: v Catalonia Gran Dominicus masáže, terapie, salon krásy, kadeřnictví. Zdarma: WiFi na pokojích.

Ubytování

Dvoulůžkový pokoj superior: koupelna/WC (vysoušeč vlasů, župan a pantofl e), klimatizace, stropní ventilátor, LCD TV/sat., telefon, minibar (nealkoholické nápoje, pivo a lehký snack zdarma), kávovar, trezor, balkon nebo terasa. Za příplatek junior suite superior: stejné vybavení, navíc obývací část s pohovkou nebo junior suite deluxe: stejné vybavení jako suite superior, jen je prostornější.

Stravování

All Inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Stravování v à la carte restauracích. Stravování v à la carte restauracích v části Grand Dominicus (1 večeře v každé restauraci za týden, nutná rezervace), restaurace Tapas pouze pro členy Privileged Clubu. Alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby. Fitness, aerobik, aquaaerobik, plážový fotbal, lekce tance, nemotorizované vodní sporty, šnorchlování (oproti kauci), windsurfi ng, kajaky, úvodní lekce potápění v bazénu. K dispozici restaurace servírující pouze bezmasou organickou stravu.

Klienti mohou využívat služeb Privileged Club v sesterském hotelu Catalonia Gran Dominicus:

 • Uvítací drink
 • 20% sleva na romantickou večeři na pláži
 • Early check-in & late check-out (v závislosti na obsazenosti hotelu)
 • Separátní část pláže (v Catalonia Gran Dominicus)
 • Privátní lounge (v Catalonia Gran Dominicus)
 • Služby komorníka
 • 10% sleva na služby wellness & spa centra
 • Separátní část v restauraci El Taino (v Catalonia Gran Dominicus)
 • Snídaně, oběd, večeře a občerstvení během dne v restauraci Tapas 

Pláž

Písečná pláž přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma.

Cena za osobu zahrnuje

Leteckou dopravu včetně tax a zavazadel, transfery v cílové destinaci, ubytování na 7 nocí, all inclusive, služby delegáta

Internetová adresa hotelu

https://www.cataloniahotels.com/es/hotel/catalonia-royal-la-romana-adults-only?mb=1

Poznámka

Rozsah a kvalita výše uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.

 • od 15. 9. již test není vyžadován, po příletu do destinace probíhá pouze náhodné testování v podobě rychlého ambulantního testu (po návratu do ČR je však stále nutné podstoupit test nebo karanténu)
 • vyplnění zdravotního formuláře v letadle/po příletu
 • po celou dobu pobytu (kromě pobytu na pláži) je vyžadováno nošení roušek

Do 31. 12. 2020 jsou všichni hosté zdejších hotelů chráněni bezplatnou asistenční službou a zdravotním pojištěním financovaným dominikánskou vládou (kryje léčebné výlohy, testy na COVID-19, servis telemedicíny, výdaje na nezbytné prodloužení ubytování, změnu letu a další mimořádné náklady v případě nákazy COVID-19). V Dominikánské republice stále platí nouzový stav a noční zákaz vycházení (nyní platné do 17. 10. 2020). Zákaz vycházení platí ve dnech pondělí až pátek od 21 do 5 hodin a ve dnech sobota až neděle od 19 do 5 hodin. Výjimku z těchto časů mají mezinárodní odlety a přílety a s nimi spojené transfery.

CKPořadatelem zájezdu je CK Fischer

mám zájem o tento zájezd

Dovolená v Karibiku

Dominikánská republika

Dominikánská republika, Grand Bahia Principe La Romana *****, all inclusive

REALIZOVÁNO