do Chorvatska vlakem, Chorvatsko, Rijeka + možnost návazných spojů do letovisek na pobřeží

Vlaková jízdenka do Chorvatska

REALIZOVÁNO

Vlaková jízdenka do Chorvatska

Od 30. 6. do 25. 9. odjíždějí spoje RegioJet 3x týdně (vždy v úterý, pátek a neděli z ČR do chorvatské Rijeky). Ideální pro vaši dovolenou, ať už trvá týden, dva, deset dní či jenom prodloužený víkend.

Cena od 649 Kč. Slevy pro seniory, děti, juniory i ZTP. Nejlevnější jízdenky jsou s odjezdem v neděli.

Večer nastoupíte, užijete si pohodlí na cestě, která vás nebude stresovat, a ráno se probudíte pohledem na moře. Nemusíte řídit, nebudete čekat v dlouhých kolonách na hranicích, můžete se bavit s přáteli, dát si během cesty pivo a další drink a dorazit odpočatí do vaší dovolenkové destinace v Chorvatsku.

Ještě před cestou si vyberete a objednáte občerstvení

Chceme, abyste si cestu skutečně užili. Ještě před cestou si budete moci jednoduše objednat občerstvení z našeho menu přes naše internetové stránky. My ho pro vás nachystáme a rozneseme po odjezdu z vaší nástupní stanice. Nápoje – například pivo, víno či nealko si pak budete moci objednat během cesty a k tomu i další drobné občerstvení.

Nastupte do vlaku tam, kde to máte nejblíž

V podvečer pohodlně nastoupíte do vlaku RegioJet v Praze, Pardubicích, Brně či Břeclavi nebo Bratislavě. Pokud jedete z Ostravy nebo jiných míst, můžete jednoduše využít návazných vlakových nebo autobusových spojů RegioJet do Prahy či do Brna.

Místa pro jednotlivce nebo partu přátel či rodinu

Pokud cestujte s rodinou či partou přátel – nejpohodlněji budete společně cestovat v lůžkovém kupé pro skupiny, které je jen pro 1-4 cestující a navíc s velkými prostory pro zavazadla. Nebo si vyberte kupé se sedačkami, kde budete mít dostatek soukromí a prostoru. Po cestě se můžete bez omezení bavit, třeba hrát karty a být po celou dobu jízdy spolu, aniž by Vás kdokoli rušil.

Pokud cestujete ve dvojici nebo třeba sami, jízdu si můžete užít také buď v lůžkovém kupé, nebo na pohodlné sedačce s individuální obrazovkou před vámi ve voze Astra.

Filmy, zábava, internet zdarma pro vás

Desítky filmů, připojeni k wifi zdarma, samostatné obrazovky v sedačkách nebo zábavní portál. To vše máte k dispozici během cesty, a i když nemůžete třeba spát, cesta vám díky tomu rychle uběhne. Samozřejmostí je také připojení k internetu zdarma.

Vlaky RegioJet vám nabídnou nejvíce možností, jak pohodově strávit čas na cestě na vaši dovolenou v Chorvatsku.

Palubní kavárna s kávou Illy zdarma

Během cesty navštívíte naše kavárenské okénko s nabídkou kávy Illy a dalšího občerstvení. V nabídce bude cappuccino, latté, nebo skvělé espresso - samozřejmě zdarma a k tomu jen za 10 Kč skvělé oblíbené dorty nebo něco dalšího na zub.

Budíček, snídaně a hurá na pláž

Ráno vás včas vzbudíme a nabídneme kávu s drobnou snídaní. Pak vás už přivítá dozlatova prosluněný Jadran a nekonečná pohoda vaši dovolené v Chorvatsku. Na zpáteční cestě se na Vás bude opět těšit náš usměvavý personál, který se o vás opět postará na palubě vlaku RegioJet při cestě zpět.

Vlakem a návazným autobusem do 30 nejlepších destinací na chorvatském pobřeží Jadranu

z Rijeky se s námi dostanete do 30 nejlepších destinací na chorvatském pobřeží Jadranu. Od Istrie až po Makarskou. Všude vás pohodlně a za nejlepší ceny dopraví RegioJet!

Rijeka ⇒ Opatija ⇒ Rabac ⇒ Medulin ⇒ Pula

Rijeka ⇒ Rovinj ⇒ Poreč ⇒ Novigrad ⇒ Umag

Rijeka ⇒ Malinska ⇒ Šilo ⇒ Vrbnik ⇒ Baška ⇒ Krk ⇒ Crikvenica ⇒ Novi Vinodolski

Rijeka ⇒ Zadar ⇒ Sukošan ⇒ Biograd ⇒ Pakoštane ⇒ Vodice

Rijeka ⇒ Omiš ⇒ Brela ⇒ Baška Voda ⇒ Makarska ⇒ Podgora ⇒ Podaca ⇒ Gradac

Rijeka ⇒ Šibenik ⇒ Primošten ⇒ Trogir ⇒ Split

Vlaky RegioJet

poskytují nadstandardní pohodlí za skvělé ceny. Záleží jen na vás, jakou třídu komfotu si zvolíte. Zdarma vám nabídneme Wi-Fi připojení, teplé nápoje, denní tisk a časopisy, k zakoupení je široká nabídka dalšího občerstvení. Cestu vám zpříjemní filmy, hudba nebo hry v zábavním portále. Samozřejmostí je moderní klimatizované prostředí a pohodlné sedačky, dále zásuvka 230 V. O vaše pohodlí v průběhu cest se stará příjemný a vstřícný personál. Po celou dobu jízdy vás doprovází stevardka či stevard.

 

CKPořadatelem zájezdu je RegioJet

mám zájem o podobný zájezd

Chorvatsko s all inclusive

Chorvatsko

Chorvatsko, bungalov, all inclusive, vlastní doprava, 29. 08. - 05. 09.

REALIZOVÁNO

Zájezdy vlastní dopravou

Severní Dalmácie

Chorvatsko, Pirovac, 30 m od pláže, APARTMÁN pro 4 osoby, 29. 08. - 05. 09.

REALIZOVÁNO

Zájezdy vlastní dopravou

Istrie

Chorvatsko, polopenze, hotel Narcis 4*, 21. 08. - 28. 08.

REALIZOVÁNO

Dovolená v soukromí

Apartmány s bazénem

Chorvatsko, Pakoštane, cena za apartmán pro 5 osob

REALIZOVÁNO

Nejoblíbenější

Ostrov Rab - kemp San Marino ***

Chorvatsko, ostrov Rab

REALIZOVÁNO