Chorvatsko s all inclusive, Chorvatsko, bungalov, all inclusive, vlastní doprava, 29. 08. - 05. 09.

Chorvatsko

REALIZOVÁNO

Chorvatsko

Turistický komplex Resnik **

Poloha

Malé letovisko leží mezi městy Trogir a Split. Kaštel Štafilić je první ze sedmi Kaštelů na cestě z Trogiru do Splitu. Štafilič má nejkrásnější a nejatraktivnější pláže na Kaštelské riviéře. Město je bohaté na kulturní život a historické památky. Pořádají se zde výstavy, hudební večery, folklórní slavnosti nebo tzn. fešty s dalmatským pršutem, místním vínem a hudbou. Také zde roste nejstarší olivovník na Jadranu. Domácí mu říkají Mastrinka a je stará více než 1 500 let. Nedaleko se nachází splitské letiště, takže můžete pozorovat přílety a odlety letadel.

Vybavení

Komplex Resnik se skládá z hotelových pavilonů a bungalovů, které leží v lesoparku asi 5 km od města Trogir a 20 km od města Split. Resnik je vhodný pro rodiny s dětmi a klienty, kteří dávají přednost klidu a odpočinku. V komplexu najdete recepci v centrální budově, kde si můžete pronajmout trezor za poplatek, klimatizovanou restauraci s terasou a výhledem na moře, krytou terasu s barem, TV místnost, směnárnu, caffe bar na pláži, stánek s denním tiskem a suvenýry, parkoviště k dispozici zdarma. WiFi připojení je k dispozici na recepci a baru. V areálu je k dispozici hřiště na míčové hry, tenisové kurty (za poplatek), badminton a vodní sporty na pláži. Určitě nevynechejte návštěvu Splitu (20 km) a Trogiru (7 km). Tato historická města jsou zapsána na seznam světového dědictví UNESCO.

Ubytování

Ubytováni budete v jednoduchých dvoulůžkových bungalovech (24 m2 ) s možností až 2 přistýlek nebo ve dvoulůžkových pokojích s možností 1 přistýlky. Dvoulůžkové pokoje se nacházejí v pavilonu. Bungalovy jsou jednoduše vybaveny a jsou vhodné zejména pro nenáročné klienty, kteří vyhledávají pobyt v přírodě. Bungalovy mají vlastní sociální zařízení a venkovní terasu s posezením.

Stravování

all inclusive. Snídaně, obědy i večeře jsou podávány formou bufetu. V době od 10.00 do 22.00 hod. jsou pro Vás k dispozici nápoje – točené pivo, víno a nealkoholické nápoje, kromě kávy. Děti se mohou těšit na zmrzliny, které se podávají denně od 16.00 hod. do 17.00 hod. (mimo soboty). Občerstvení v baru na pláži není zahrnuto v ceně

Pláž

Cca 50–100 m od bungalovů (záleží na vzdálenosti bungalovu) je oblázková pláž s hrubým pískem a pozvolným vstupem do moře. Na pláži jsou k dispozici sprchy a můžete si zde také pronajmout lehátka a slunečníky.

Slevy

Děti do 5,99 let na lůžku s rodiči nebo na přistýlce v růžovém bungalovu mají pobyt s all inclusive zdarma. Dítě do 5,99 let na přistýlce v pokoji má pobyt s all inclusive zdarma. Dvě děti do 9,99 let na přistýlce v bílém bungalovu mají pobyt s all inclusive zdarma. V případě varianty s autobusovou dopravou hradíte za dítě zdarma cenu dopravy stejnou jako u dospělé osoby.

CKPořadatelem zájezdu je CK České kormidlo s.r.o.

mám zájem o podobný zájezd

do Chorvatska vlakem

Vlaková jízdenka do Chorvatska

Chorvatsko, Rijeka + možnost návazných spojů do letovisek na pobřeží

REALIZOVÁNO

Zájezdy vlastní dopravou

Severní Dalmácie

Chorvatsko, Pirovac, 30 m od pláže, APARTMÁN pro 4 osoby, 29. 08. - 05. 09.

REALIZOVÁNO

Zájezdy vlastní dopravou

Istrie

Chorvatsko, polopenze, hotel Narcis 4*, 21. 08. - 28. 08.

REALIZOVÁNO

Dovolená v soukromí

Apartmány s bazénem

Chorvatsko, Pakoštane, cena za apartmán pro 5 osob

REALIZOVÁNO

Nejoblíbenější

Ostrov Rab - kemp San Marino ***

Chorvatsko, ostrov Rab

REALIZOVÁNO