Exotika - přímý let, Madagaskar, letecky, 3* hotel, all inclusive, 29.10. - 6.11.

ostrov Madagaskar

cena 37 990,- Kč

Mám zájem o tento zájezd

29.10. - 6.11.

ostrov Madagaskar

Nosy Be - Hotel Orangea Village ***

Poloha

Příjemný menší resort (několiv budov a bungalovů) se nachází cca 3 km od vesnice Dzamandzar, cca 6 km od nejbližších obchodů, barů a restaurací ve městečku Ambatoloaka. Letiště Nosy Be je vzdáleno cca 35 km a hlavní město ostrova Nosy Be - Hell-Ville cca 20 km.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, restaurace, bar u bazénu, parkoviště, terasa, bazén; lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, WiFi zdarma ve veřejných prostorách hotelu. Stolní tenis, plážový volejbal, vodní sporty za poplatek. Cca 1 km od hotelu se nachází 18-jamkové golfové hřiště Pearls International.

Ubytování

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky pro dospělou osobu (16+) mají vlastní sociální zařízení (koupelna, WC), kliamtizaci, minibar, TV, telefon, balkón nebo terasu. Za příplatek pokoje s výhledem na moře (bez možnosti přistýlky). Za příplatek pokoje v bungalovech bez možnosti přistýlky (bez výhledu nebo s výhledem na moře). Všechny pokoje mají stejné vybavení.

Stravování

All inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu; možnost kávy a čaje v restauraci 16:00-18:00; nealkoholické a místní alkoholické nápoje (točené pivo, víno, rum) v baru 10:00 - 22:00.

Pláž

Veřejná písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u areálu hotelu. Lehátka, slunečníky a osušky jsou k dispozici zdarma ve vyhrazené hotelové části.

Cena zahrnuje

leteckou dopravu včetně tax, příplatků a zavazadel, transfery v cíli zájezdu, ubytování, stravování, česky mluvícího delegáta.

Cena nezahrnuje

cestovní pojištění, poplatek 25 EUR za vízum. Vízum se platí na letišti po příletu do Nosy Be. Cena nezahrnuje místní pobytovou taxu cca 2 EUR / pokoj a noc. Cena nezahrnuje místní turistickou taxu cca 1 EUR / osoba a noc.

CKPořadatelem zájezdu je CK Čedok

mám zájem o tento zájezd

Přímý let z Prahy!

Madagaskar

Madagaskar, letecky - přímý let, 4* hotel, all inclusive, 18. - 26.11.

REALIZOVÁNO