Autobusem do Itálie, Itálie, Palmová riviéra, kemp, česká plná penze, autobusem

Dovolená v kempu

REALIZOVÁNO

Dovolená v kempu

Martinsicuro - kemp Duca Amedeo ***

Poloha

Martinsicuro se nachází regionu Abruzzo ve střední Itálii, v jižní části vyhlášené Palmové riviéry - pět kilometrů od významného přístavu San Benedetto del Tronto a 49 km od města Teramo, hlavního města celé provincie. Charakteristickým znakem Martinsicura je palmová promenáda lemující mořské pobřeží, kde můžete při večerní procházce ochutnat výbornou italskou zmrzlinu, či jen tak posedět v některé z kaváren, nebo tradičních italských restaurací. Podél pláže vede živá pěší promenáda s mnoha atrakcemi a cyklistická stezka.

Vybavení

Camping je standardně vybaven (sprchy s teplou vodou, umývárny, WC, prádelna, atd.) Klientům je v kempu zdarma k dispozici bazén s hydromasáží a dětský bazén se skluzavkou. Můžete zde hrát ping – pong, volejbal, stolní fotbal, je zde dětské hřiště i půjčovna kol. V kempu jsou pořádány během dne animační programy pro děti a večerní program pro dospělé.

Ubytování

MOBILHOMY A 2/2 + 1 zn. JULIETTE - luxusní, zcela nové , čtyřlůžkové se dvěma ložnicemi, obytnou jídelnou s rozkládacím 5. lůžkem. Mobilhomy mají zařízenou kuchyň, vlastní WC a koupelnu, TV satelit, klimatizaci ( za poplatek). Mobilhomy jsou vybaveny nádobím pro 4 - 5 osob, poštářemi, pokrývkami. Ložním povlečení je za poplatek. Součástí je krytá terasa 4,5 x 2,5 m se zahradním nábytkem pro 4 – 6 osob. Ke každému mobilhomu náleží 1 slunečník.

Stravování

Česká rozšířená polopenze. Zahrnuje snídani, oběd (polévka) a večeři.

Pláž

Nádherná více než 60 m široká pláž se nachází přímo před kempem a nabízí i množství sportovního vyžití (beach volejbal, dětské průlezky atd.). Klientům je k dispozici privátní pláž nebo blízké volné pláže. Sestup do moře je velmi pozvolný. Možnost půjčení lehátek a slunečníku – za poplatek.

Další informace

Cena je po slevě za včasný nákup, která je platná do 28.2.

Cena je platná při obsazení mobilhomu 4 osobami. Dítě do 5 let na lůžku platí 7 551 Kč, dítě 5-10 let v mobilhomu 8 361 Kč, dítě do 5 let bez lůžka 2 700 Kč, 5. platící osoba v mobilhomu 6 831 Kč. Děti do 5 let mají poloviční stravování a pobyt zdarma bez nároku na lůžko. Děti do 5 let na řádném lůžku mají poloviční stravu. Je možné pouze 1 dítě zdarma bez nároku na lůžko/1 mobilhome.

Příplatky - neobsazené lůžko v mobilhomu: 2 000 Kč, povlečení 5 EUR/osoba/týden, klimatizace 25 EUR/ týden, wifi 2 EUR/den a 5 EUR/týden, závěrečný úklid 40 EUR (pokud neprovede klient vlastními prostředky), cestovní pojištění. Parkování v kempu 30EUR/týden (červenec, srpen), ostatní měsíce 20 EUR/týden. Plážový servis ( slunečník + lehátko + křeslo) cca 50 EUR / týden – dle sezóny. Vratná kauce je 100 EUR/1 mobilhome/pobyt.

Tyto mobilhomy si lze pronajmout bez stravy i bez dopravy.

CKPořadatelem zájezdu je CK Skalla

mám zájem o podobný zájezd

First minute 2020, záloha 990 Kč

Itálie

Itálie, Kalábrie, hotel Old River ***, polopenze, 14. - 21. 7. 2020

REALIZOVÁNO

Dovolená na termálním ostrově

Ischia

Itálie, Forio, 31. 8. - 7. 9., hotel Eden Park ***, polopenze

REALIZOVÁNO

FIRST MINUTE, žhavá Sicílie

Sicílie

Itálie, Letojanni, 8. 6. - 15. 6., hotel Albatros ***, polopenze

REALIZOVÁNO

Autobusové zájezdy

Prázdniny v Itálii

Itálie, San Benedetto, hotel Maestrale ***, polopenze

REALIZOVÁNO