Jarní prázdniny 2021, Zanzibar, letecky, 4* hotel, all inclusive, 17.2. - 26.2.2021

Zanzibar

cena 39 790,- Kč

Mám zájem o tento zájezd

17.02. - 26.02.2021

Zanzibar

Pingwe - Hotel Karafuu Beach Resort ****

Poloha

Hotelový komplex jednopodlažních budov se skládá z hlavní budovy, části Bondeni a nové části Masai Village a nachází se ve velké tropické zahradě na malém kopci u korálového útesu, cca 1 km od vesnice Pingwe, cca 60 km od Stone Town a cca 65 km od letiště v Zanzibaru.

Vybavení

Vstupní hala, recepce, směnárna, 4 restaurace, 4 bary, butik se suvenýry, obchod s plážovými doplňky, konferenční centrum; za poplatek WiFi, lékař na vyžádání, prádelna, kadeřnictví. Terasa se 3 bazény; lehátka, slunečníky a osušky zdarma. Tenisové kurty, fitness, stolní tenis, volejbal, šipky, aerobic, dětské hřiště, diskotéka, animace pro děti a dospělé, kulečník, herna; za poplatek skvěle vybavené potápěčské centrum, vodní sporty na pláži, Spa centrum - masáže, kosmetické procedury.

Ubytování

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky mají vlastní příslušenství (koupelna/sprchový kout, vysoušeč vlasů, WC), klimatizace, ventilátor, moskytiéra, SAT/TV, telefon, trezor, set na přípravu kávy/čaje a terasa; za poplatek minibar a WiFi. Pokoje jsou umístěny ve svahu v tropické zahradě. Za příplatek pokoje Bondeni se stejným vybavením a výhledem do zahrady nebo na bazén a pokoje Junior Suite.

Stravování

all inclusive, které zahrnuje plnou penzi formou bufetu, odpolední kávu, čaj a sušenky, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (10:00 - 24:00) v časech a místech určných hotelem.

Pláž

Hotelová pláž s bílým pískem a pozvolným vstupem do moře přímo u hotelu (v závislosti na ubytování 100-150 m), betonové molo vedoucí přes mělkou vodu při odlivu. Lehátka, matrace a osušky zdarma, lehátka jsou umístěna ve stínu vzrostlých palem. V blízkosti břehu korálový útes, doporučujeme obuv do vody.

Internetová adresa hotelu

https://www.karafuuzanzibar.com/photo-gallery-hotel-zanzibar-island-tanzania/

Důležité informace

Platnost cestovního pasu musí být minimálně 6 měsíců po návratu.Cena nezahrnuje:turistické vízum - cca 50 USD/osoba - platba na letišti po příletu do destinace, je vyžadována platba kartou, nejsou akceptovány karty American Express, povinnou pobytovou taxu - cca 1 USD/osoba/noc.

  • negativní COVID-19 test pouze, pokud ho vyžaduje letecká společnost (Emirates a flyDubai vyžadují negativní test ne starší 96 hodin při příletu i odletu z destinace)
  • měření teploty po příletu a před odletem
  • vyplnění zdravotního formuláře v letadle
  • test po návratu do ČR nebo 10 dnů karanténa (test lze zakoupit přímo od CK)

CKPořadatelem zájezdu je CK Čedok

mám zájem o tento zájezd

Exotika 2020 - slevy za včasný nákup

Zanzibar

Zanzibar, Hotel Uroa Bay Beach Resort ****, all inclusive, 19. - 27. 03. 2020

REALIZOVÁNO