Netradiční Vánoce v exotice, Omán, Salalah, Fanar Hotel & Residences 5*, all inclusive

Omán

REALIZOVÁNO

Omán

Salalah - hotel Fanar Hotel & Residences *****

Poloha

V oblasti Wadi na východ od města Salalah. Hotel otevřený v prosinci 2015 je situován v blízkosti dalších hotelů Rotana Salalah Resort a Juweira Boutique Hotel. Nedaleko se nachází promenáda kolem nově vybudované rekreační mariny. V marině najdete minimarket a kavárnu. Beach Shack bar je oblíbený pro koktejly při západu slunce. Nově postavený aquapark Hawana s mnoha atrakcemi cca 1 km od hotelu (hotelová doprava zdarma). Po celém resortu zdarma doprava golfovými vozíky.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, směnárna, hlavní restaurace, 2 `a la carte restaurace (mezinárodní a orientální), 5 barů (na střeše, v lobby, u bazénu i na pláži), konferenční centrum, minimarket, 3 bazény s terasou na slunění, lehátky, slunečníky a osuškami zdarma. Miniklub (3–12 let), dětské hřiště, aquapark Hawana. Zdarma: fitness, tenisové kurty, volejbalové hřiště, basketbal, plážový volejbal, stolní tenis, půjčovna kol v areálu hotelu. Za poplatek: nově postavený aquapark Hawana cca 1 km od hotelu (doprava od hotelu zdarma), nemotorizované a motorizované vodní sporty na pláži. Al Waha Spa – wellness centrum nabízí masáže, terapie, páru a jacuzzi. Zdarma: WiFi ve veřejných protorách hotelu.

Ubytování

Pokoj Standard De Luxe: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, LCD TV/sat., minibar, telefon, trezor, set na přípravu kávy a čaje s varnou konvicí, balená voda zdarma, velikost pokoje cca 40 m2. Žehlička a žehlicí prkno na recepci (na vyžádání). Pokoje po přestavbě jsou větší a většinou mají balkón, tento nelze garantovat. Za příplatek pokoje s výhledem na moře, suity a suity s jacuzzi na terase.

Stravování

all inclusive.Snídaně formou bufetu (07.00–10.30 hod. Pozdní snídaně ve formě koutku s pečivem (10.30–11.00 hod.). Oběd formou bufetu (12.30–15.00 hod.). Večeře formou bufetu (18.30–22.00 hod.). Odpolední snack u bazénu, káva a čaj se zákusky v lobby baru. Alkoholické a nealkoholické nápoje (10.00–23.00 hod.). Dle vládního nařízení jsou alkoholické nápoje servírovány od soboty do čtvrtka 12.00–15.00 a 18.00–23.00 hod., v pátek 14.00–23.00 hod. Exkluzivní Dine around program – klienti mohou neomezeně využívat všech restaurací a barů hotelu Al Fanar a Juweira (u restaurací `a la carte nutná rezervace).

Pláž

Hotel disponuje třemi plážemi. Písečná pláž s pozvolným vstupem do vod Indického oceánu je přímo u hotelu, dvě pláže směrem k marině (jedna určená pro děti – bez vln a s pozvolným vstupem do vody). Lehátka, slunečníky a osušky na pláži zdarma.

Internetová adresa hotelu

http://www.alfanarhotel.com

CKPořadatelem zájezdu je CK Exim tours

mám zájem o podobný zájezd

Luxusní dovolená

HOTEL JUWEIRA BOUTIQUE ****

Omán, Salalah, all inclusive

REALIZOVÁNO