Exotika 2020 - slevy za včasný nákup, Omán, hotel Kairaba Mirbat Resort *****, all inclusive, 26. 2. - 5. 3. 2020

Omán

REALIZOVÁNO

Omán

Mirbat - Kairaba Mirbat Resort *****

Poloha

Hotelový komplex hlavní budovy a několika bungalovů se nachází na klidném místě, u písčité pláže na úpatí pohoří Jebel Samhan, cca 5 km od města Mirbat, cca 80 km od města Salalah s nákupními možnostmi a cca 88 km od letiště.

Vybavení

Vstupní hala, recepce, hlavní restaurace, 2 tematické restaurace, 2 bary, obchod se suvenýry, konferenční místnosti, WiFi ve společných prostorách zdarma; za poplatek lékařská služba na zavolání. Terasa na slunění, bazén s vířivkou, dětský bazén; lehátka, slunečníky a osušky zdarma. Tenisový kurt, stolní tenis, hřiště na fotbal, posilovna, dětský koutek a hřiště; za poplatek vodní sporty na pláži, potápěčské centrum, Spa centrum - masáže, kosmetické procedury.

Ubytování

Dvoulůžkové deluxe pokoje v hlavní budově s možností až 2 přistýlek pro děti (sdílená přistýlka) jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), klimatizací, SAT/TV, WiFi, setem k přípravě kávy/čaje a balkonem; za poplatek minibar.

Stravování

Ultra all inclusive, které zahrnuje snídaně (7:00-10:00), obědy (12:30-14:30) a večeře (18:00-18:30) formou bufetu, pozdní snídaně, odpolední lehké občerstvení a zmrzlinu, nealkoholické nápoje (10:00-24:00), vybrané alkoholické nápoje (12:00-15:00, 18:00-23:30 a v pátky od 14:00) v časech a místech určených hotelem.

Pláž

Dlouhá přírodní písčitá pláž s pozvolným, částečně kamenitým, vstupem do moře se nachází přímo před areálem hotelu, lehátka a slunečníky zdarma

Internetová adresa hotelu

https://kairaba-hotels.com/en/hotels/SLL527/kairaba-mirbat-resort.html

Cena zahrnuje

Ubytování, leteckou dopravu včetně všech tax a zavazadel, stravu, transfery v destinaci, povlečení a ručníky, pojištění CK

Cena nezahrnuje

Cestovní pojištění

Slevy

Slevy pro děti do 12 let.

CKPořadatelem zájezdu je CK Čedok

mám zájem o podobný zájezd

Netradiční Vánoce v exotice

Omán

Omán, Salalah, Fanar Hotel & Residences 5*, all inclusive

REALIZOVÁNO

Luxusní dovolená

HOTEL JUWEIRA BOUTIQUE ****

Omán, Salalah, all inclusive

REALIZOVÁNO