červen v Egyptě, Egypt, Marsa Alam - hotel Royal Tulip 5*, all inclusive

Egypt

REALIZOVÁNO

Egypt

Marsa Alam - hotel Royal Tulip Beach Resort *****

Poloha

Hotel na klidném místě přímo u vlastní pláže cca 19 km jižně od letiště Marsa Alam a asi 15 km od Port Ghalib.

Vybavení

Ubytování v třípodlažních budovách kolem bazénu. Vstupní hala s recepcí, bary, hlavní restaurace, 2 `a la carte restaurace (rybí, italská), obchůdky, lékárna, lékař, výměna peněz na recepci. Venku 2 bazény (1 s možností vyhřívání), dětský bazén, bar u bazénu, lehátka, slunečníky a osušky u bazénu i na pláži zdarma. Dětský bazén (s možností vyhřívání), miniklub, dětská postýlka zdarma. Zdarma: plážový volejbal a fotbal, šipky, boccia, stolní tenis, fitness. Za poplatek: potápěčské centrum, kitesurfové centrum, biliár, spa centrum se saunou, párou, jacuzzi a masážemi. Denní i večerní animační a zábavné programy, diskotéka. Za poplatek: WiFi ve vybraných částech hotelu.

Ubytování

2 lůžkový pokoj Superior - koupelna/WC (vysoušeč vlasů), TV/sat., telefon, trezor zdarma, klimatizace, minibar za poplatek (denně zdarma doplňována láhev vody), balkon nebo terasa. Za příplatek pokoje s výhledem na bazén, moře a rodinné pokoje s 2 ložnicemi.

Stravování

All inclusive - snídaně, oběd a večeře formou bufetu. Dopolední a odpolední snack, káva, čaj, zákusek. Místní rozlévané alkoholické a nealkoholické nápoje (10.00–24.00 hod.). Restaurace `a la carte, zmrzlina a čerstvé ovocné džusy nejsou zahrnuty do programu all inclusive. Za příplatek Ultra all inclusive (služby navíc).

Pláž

Hotelová pláž s hrubým pískem přímo u hotelu, vstup do moře přes molo (korálové podloží). V moři přírodní bazén (vhodný také pro děti). Bar a sprcha na pláži.

Internetová adresa hotelu

https://www.royaltulipbeachresort.com/

CKPořadatelem zájezdu je CK Fischer

mám zájem o podobný zájezd

Květnové svátky

Květen v Egyptě

Egypt, Hurghada - Makadi Bay - 5* hotel s all inclusive

REALIZOVÁNO

Silvestr 2017

SILVESTR V EGYPTĚ

Egypt, Marsa Alam - Resta Reef Resort 4*

REALIZOVÁNO

Zlatá střední cesta

Hotel Ali Baba Palace **** s aquaparkem

Egypt, Hurghada

REALIZOVÁNO