Luxusní předvánoční Karibik, Curacao, Sunscape Curacao Resort *****, all inclusive

Curacao

REALIZOVÁNO

Curacao

Curasao - hotel Sunscape Curacao Resort and Spa *****

Poloha

Resort se nachází přímo u písečné pláže. Letiště cca 15 km od hotelu, centrum města Willemstad cca 5 km. V blízkosti se nachází mořský národní park.

Vybavení

Hotel nabízí 341 pokojů a suit, dále pak vstupní halu s recepcí, hlavní restaurace s terasou, 5 a la carte restaurací (asijská, středomořská, italská, mezinárodní, grill), 7 barů, konferenční místnost až pro 300 osob, obchod se suvenýry, casino, potápěčské centrum, 4 venkovní bazény (jeden z nich dětský) s terasou na opalování, lehátky a slunečníky zdarma. Zdarma: Wi-fi v areálu hotelu. Animační program během dne, živá hudba, promítání filmů na pláži. Program pro děti 3-12 let: interaktivní program na poznávání vědy a přírody. Program pro teenagery 13-17 let: lekce fotografování, playstation, stolní hry, karaoke disco, vodní sporty. Zdarma: fitness, nemotorizované vodní sporty, tenis, plážový volejbal, lezecká stěna, lekce tance, šnorchlování, stolní hry, šachy. Za poplatek: potápění a motorizované vodní sporty, případně golf na nedalekém hřišti. Za poplatek: Spa Penovia: masáže a procedury za poplatek.

Ubytování

Pokoj s výhledem do zahrady - koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, trezor, telefon, TV/sat., minibar, žehlička a žehlící prkno, balkón nebo terasa. Za příplatek pokoj s výhledem na moře.

Stravování

all inclusive. 24 hodinový přístup k jídlu a nápojům. Snídaně, oběd a večeře formou bufetu. Možnost stravování v a la carte restauracích bez nutnosti rezervace. Minibar naplněný nealkoholickými nápoji a pivem. Denní aktivity, živá muzika a lokální vystoupení.

Pláž

Písečná pláž přímo u hotelu, je nejdelší resortní pláží na ostrově. Lehátka, slunečníky a osušky na pláži zdarma. Bar na pláži.

Internetová adresa hotelu

http://www.sunscaperesorts.com/curacao/photos-videos

CKPořadatelem zájezdu je CK Fischer

mám zájem o podobný zájezd