Lázně se STÁTNÍM PŘÍSPĚVKEM, Česká republika, 4* hotel, polopenze, lázeňský balíček v ceně, 22. 08. - 28. 08.

Karlovy Vary

cena 6 512,- Kč

Mám zájem o tento zájezd

22. 08. - 28. 08.

Karlovy Vary

Hotel SPA RESORT SANSSOUCI ****

LÁZEŇSKÁ PÉČE "CLASSIC"

- ubytování s bufetovou polopenzí (dle zvoleného počtu nocí),
- pitná kúra
- vstupní vyšetření u lékaře
- ošetřovatelská péče zdravotní sestrou (24 hod)
- 2 procedury na léčebný den (den příjezdu a odjezdu není léčebným dnem)
- možnost poradenství nutričního terapeuta
- zdarma autobusová jízdenka MHD
- Wi-Fi
- vstup do bazénu, vířivky a sauny
- lázeňské poplatky
- volný vstup do Sportcentra Imperial (do 31.08.20)

Poloha

Karlovarský komplex Spa Resort Sanssouci vznikl v roce 2009 těsnějším propojením někdejších hotelů Sanssouci, Švýcarský Dvůr a balneocentra Villa Mercedes.Doménou Spa Resortu Sanssouci je poskytování komplexní lázeňské péče, jejímž základem je využívání místních přírodních léčivých zdrojů, které jsou doplněny o léčebnou rehabilitaci, fyzikální a pohybovou léčbu, zdravotní výchovu, dietní stravování a také řadu speciálních léčebných a wellness programů a doplňkových služeb. S ohledem na to je karlovarská léčebná péče zaměřena především na nemoci trávicího a pohybového ústrojí a poruchy metabolismu. Jedním z přírodních léčivých zdrojů je i karlovarská minerální voda, která se během staletí nezměnila a vyvěrá v mnoha pramenech, z nichž je přístupných 15. Přímo do hotelu je přiveden i pramen Vřídlo, který je ochlazen na 50 °C a je hostům k dispozici pro jejich pitnou kúru a léčebné procedury. Komplex Spa Resort Sanssouci je v pěší dostupnosti všech kolonád: Vřídelní (cca 1,3 km), Zámecká (1,5 km), Mlýnská (1,7 km), Sadová (2 km).

Vybavení

recepce, v Blue House Restaurace Charleston , Blues Café, v Green House restaurace Melody a Opera, Lobby bar s letní terasou a atriem, dětský koutek, Baby sitting, Klinika estetické medicíny Petra Clinic, kadeřnictví, kosmetika, manikúra, pedikúra, kulečník, stolní tenis, půjčovna jízdních kol, petanque. Bazénový komplex: bazén (16,66 x 8 x 1,4 m) s vodními atrakcemi (chrliče, vzduchové a masírovací trysky) . Voda v bazénu je bez přídavku vřídelní vody, a je ohřívána na teplotu cca 28 °C, dále k dispozici sauna, whirlpool a parní sauna. Balneo: nabízí přes 60 různých procedur. Komplexní karlovarská léčba je určena pro nemocné, trpící především těmito potížemi: nemoci trávicího ústrojí, metabolické, pohybového ústrojí, onkologické, nervové, oběhového ústrojí, netuberkulózní nemoci dýchacího ústrojí. NOVĚ OTEVŘENÉ SAUNOVÉ CEREMONIÁLY "HORKO, KTERÉ LÉČÍ"- tradiční saunování je od nepaměti oblíbenou terapií vhodnou pro podporu a udržení dobrého zdraví, kondice, krásy a dlouhověkosti. Utužuje naše zdraví, podporuje dobrou imunitu a působí blahodárně na celý organismus, tělo, duši i mysl. Spa Resort Sanssouci proto spojil saunování se skvělým zážitkem a nabízí nyní svým hostům pravidelné saunové rituály (květinový, ovocný, Herbal a unikátní Karlovarský rituál) po dobu jejich pobytu zdarma. Spa Resort Sanssouci nyní nabízí všem svým hostům celkem 3 finské sauny (z toho jedna je vyhrazena pouze pro dámy) a 1 parní saunu. Sportcentrum Imperial (500 m od hotelu) 4 tenisové kurty s umělým povrchem), Ricochet, fitness studio, boulderingová stěna. Parkoviště - 150,- Kč / den, podzemní garáž - 200,- Kč / den.

Ubytování

1 a 2 a 3 - lůžkové pokoje, vana nebo Spr.+WC, SAT/TV, telefon, minibar, bezpečnostní schránka, Wi-Fi, fén, župan a pantofle. Za příplatek RODINNÉ POKOJE (pro 3 - 5 osob - maximálně 4 osoby na pevných lůžkách + 1 přistýlka, velikost pokoje 39 m2 - možnosti: 2 pokoje vedle sebe (propojeno dveřmi) nebo rodinný pokoj se 2 ložnicemi. Ubytování probíhá v obou budovách. Některé pokoje mají balkon. Tyto jsou však pouze jako nezávazné přání klienta (CK negarantuje), bez doplatku.

Stravování

polopenze. Možnost dokoupení obědů na místě. Stravování pro rodiny s dětmi v restauraci Melody - pro maximální spokojenost všech hostů vyhrazena tato restaurace pouze pro tyto rodiny - bohatý výběr jídel formou bufetových stolů i pro nejmenší.

Upozornění

V konečné ceně je již započítán státní příspěvek ve výši 4 000 Kč.

Internetová adresa hotelu

https://www.spa-resort-sanssouci.cz/galerie/

CKPořadatelem zájezdu je CK Atis

mám zájem o tento zájezd

Hotely s dětskými animátory

Český Krumlov

Česká republika, polopenze, hotel Mlýn 3*, 01. 08. - 08. 08., 1 dítě ZDARMA

REALIZOVÁNO

Koupání, výlety, cyklistika

Lipno a Šumava

Česká republika, poznávací, autobus, snídaně, 24. 08. - 31. 08.

REALIZOVÁNO

Autobusové zájezdy

Bílé Karpaty

Česká republika, autobusová doprava, polopenze, 19. 07. - 25. 07.

REALIZOVÁNO

Wellness

Víkend pro dva

Česká republika, Poděbrady, plná penze, procedury, 11. 09. - 13. 09.

REALIZOVÁNO