V zimě k moři, Bali, Tanjung Benoa

COOEE BALI REEF RESORT ****

REALIZOVÁNO

COOEE BALI REEF RESORT ****

Poloha

Příjemný menší hotel Bali Reef Resort v upravené zahradě se nachází přímo u pláže Tanjung Benoa. Nachází se v nejjižnějším cípu ostrovu na mysu Tanjung Benoa cca 25 min jízdy od letiště. Proslulá pláž Nusa Dua se nachází přibližně 4 kilometry od hotelu. Hotel nabízí zdarma odvoz autobusem do oblasti Nusa Dua.

Vybavení

K vybavení objektu patří vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, bar, bazén (lehátka a slunečníky zdarma), připojení k internetu (za poplatek), Wi-Fi v recepci (zdarma), obchod se suvenýry. Hosté mohou využít masáže (za poplatek), turistickou kancelář s možností zprostředkování vodních sportů a výletů po okolí, jednou týdně animační programy.

Ubytování

K dispozici je 28 bungalovů typu Deluxe. Styl moderně vybavených bungalovů je inspirován tradiční balijskou architekturou a půvabem zdejší přírody. K vybavení patří klimatizace, satelitní TV, minibar, telefon, vysoušeč vlasů, koupelna se sprchou, balkon.

Strava

Servírované snídaně v ceně. Za příplatek servírované večeře. Možnost stravování a la carte v hotelové restauraci nebo v místních restauracích.

Pláž

Hotel se nachází přímo u písečné pláže. Lehátka a slunečníky jsou zdarma.

Internetová adresa hotelu

http://www.balireefresort.co/gallery.html

CKPořadatelem zájezdu je CK Eximtours.

mám zájem o podobný zájezd

Květnové svátky 2020

Bali

Bali, Jayakarta Hotel Bali 4*, snídaně, 03.05. - 15. 05.2020

REALIZOVÁNO

11 nocí na Bali

Bali

Bali, Sadara Boutique Resort 4*, snídaně, 08. 01. - 21. 01. 2020

REALIZOVÁNO