Albánie, Albánie, letecky, 5* hotel, all inclusive, 15.6. - 22.6.

Albánie

REALIZOVÁNO

Albánie

Golem - Hotel Grand Blue Fafa  *****

Při nákupu do 30.4. storno zájezdu zdarma 45-30 dní před odletem!

Slevy pro děti do 12 let.

Poloha

Moderní hotelový komplex dvou budov je umístěný přímo u pláže, cca 15 km od města Dürres a 40 km od letiště; nejbližší obchody a bary cca 100 m od hotelu, autobusová zastávka cca 150 m od hotelu.

Vybavení

Vstupní hala, recepce, restaurace, restaurace à la carte, lobby bar, bar u bazénu, konferenční centrum, WiFi v areálu hotelu zdarma, terasa s bazénem, dětský bazén; lehátka a slunečníky zdarma, vnitřní bazén, fitness. Programy (živá hudba, show, tance), volejbal, fotbal, vodní gymnastika, jóga, dětské hřiště, mini klub.

Ubytování

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek pro děti jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna/sprcha, vysoušeč vlasů, WC), centrální klimatizací, SAT/TV, WiFi, chladničkou, trezorem a balkonem.

Stravování

All inclusive zahrnuje snídaně (7:30-10:00), obědy (13:00-15:00) a večeře (18:30-21:00) formou bufetu, odpolední občerstvení, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (10:00-22:00) v časech a místech určených hotelem.

Pláž

Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo před hotelem, přístup přes promenádu, lehátka a slunečníky na vyhrazené hotelové části zdarma.

Internetová adresa hotelu

https://www.grandbluefafa.al/photo-gallery/

Cena zahrnuje

leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků a zavazadel, transfery v cíli zájezdu, ubytování, stravování, česky mluvícího delegáta.

Cena nezahrnuje

cestovní pojištění

CKPořadatelem zájezdu je CK Fischer

mám zájem o podobný zájezd

Dovolená bez testů

Albánie

Albánie, Dürres, letecky, 4* hotel, all inclusive, 30.8. - 6.9.

REALIZOVÁNO

Dovolená 2021

Albánie

Albánie, letecky, 4* hotel, u pláže, all inclusive, 19. 06. - 26. 06. 2021

REALIZOVÁNO

Výhodná cena

Albánie

Albánie, Dürres, hotel Flower & SPA *****, all inclusive

REALIZOVÁNO