Dovolená 2021, Albánie, letecky, 4* hotel, u pláže, all inclusive, 19. 06. - 26. 06. 2021

Albánie

REALIZOVÁNO

Albánie

Golem - hotel Meli Holidays ****

Slevy pro děti do 11 let.

Cena je po slevě za včasný nákup a je platná do 31.10. 2020. Zdarma výlet v destinaci a cestovní pojištění.

Poloha

Hotel se nachází cca 500 m od centra malebného města Golem, známého širokými písčitými plážemi, cca 40 km od letiště v Tiraně; nejbližší obchody a bary cca 50 m od hotelu, autobusová zastávka cca 1,2 km od hotelu.

Vybavení

Vstupní hala, recepce, trezor na recepci, výtah, restaurace, bar u bazénu a u pláže, WiFi ve veřejných prostorách zdarma, bazén s vyhrazenou částí pro děti; lehátka a slunečníky zdarma. Za poplatek vodní sporty na pláži.

Ubytování

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek (rozkládací křeslo) jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), klimatizací, SAT/TV, chladničkou a mají boční výhled na moře. Za příplatek junior suite až pro 4 osoby - dvě oddělené místnosti, výhled na moře.

Stravování

All inclusive zahrnuje snídaně (8:00-10:30), obědy (13:00-15:00) a večeře (19:00-21:00) formou bufetu, odpolední snack, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (10:00-22:00) v časech a místech určených hotelem.

Pláž

Veřejná písčitá pláž Golem Beach s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu, na vyhrazené hotelové části lehátka a slunečníky zdarma.

Cena zahrnuje

Leteckou dopravu včetně tax a zavazadel, transfery z a na letiště, ubytování, stravu, výlet v destinaci zdarma, cestovní pojištění, služby delegáta.

Internetová adresa hotelu

https://www.fafa.al/gallery/

CKPořadatelem zájezdu je CK Čedok

mám zájem o podobný zájezd

Výhodná cena

Albánie

Albánie, Dürres, hotel Flower & SPA *****, all inclusive

REALIZOVÁNO